امام صادق (ع) : بنویس و دانش خود را میان برادرانت منتشر کن

انتشارات سمت

فروشگاه آنلاین سمت

معرفی فروشگاه اینترنتی سازمان مطالعه و تدوین(سمت)


وظیفه اصلی این سازمان، تهیه و تدوین منابع درسی به منظور رفع نیاز دانشگاه‌ها و مؤسسه‌های آموزش عالی کشور است، تلاش می‌شود این منابع ضمن رعایت حقوق پدیدآورندگان، با کمترین بهای ممکن در اختیار مخاطبان قرار ‌گیرد. مدیریت بازاریابی و فروش مسئولیت رصد بازار و توزیع کتابهای تولیدی سازمان را در اقصی نقاط کشور و نظارت بر اجرای برنامه‌های فروش را در فروشگاه‌ها و نمایندگی‌ها به عهده دارد.

۱ . خرید از نمایشگاه و فروشگاه دائمی کتب سمت
نمایشگاه و فروشگاه دائمی سمت به نشانی: تهران، خیابان انقلاب، حدفاصل خیابان فخررازی و دانشگاه، جنب بانک ملت، مجتمع اداری و تجاری پارسا، طبقه همکف همواره در خدمت متقاضیان محترم است و تازه های نشر سازمان را نیز در معرض علاقه‌مندان قرار می‌دهد. متقاضیان می‌توانند با حضور در نمایشگاه و فروشگاه دائمی کتب سمت نسبت به تهیه کتاب‌های خود اقدام کنند.

۲ . خرید از فروشگاه اینترنتی سمت
بخش عرضه اینترنتی کتاب‌های «سمت» با امید به عرضه بی‌‌واسطه کتب ایجاد شده است‌. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به پایگاه الکترونیکی سازمان نسبت به انتخاب کتاب مورد نظر اقدام نمایند.

فروشگاه اینترنتی سمت: فروش آنلاین کتابهای سمت از طریق سایت www.esale.samt.ac.ir انجام می‌شود. متقاضیان می‌توانند پس از ورود به سایت فروشگاه اینترنتی و ثبت نام در آن اقدام به خرید کتاب‌های خود کرده و آنها را از طریق پست دریافت کنند.

در صورت بروز هرگونه مشکل و یا پرسش در روزهای کاری با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.
سمت 02166418069